Kaubamärgid

Mis on VIKING?

Meeste rõivatootja
VIKING on ebatüüpiliste rõivaste tootja nõudlikele klientidele. Pakutakse tooteid suurustes 2XL-7XL.

Kvaliteetsed rõivad
Vikingi meeste särgid kui ka muud tooted  on valmistatud kõrgeima kvaliteediga puuvillast, millel on parim töötlus. Kasutatakse Türgist ja Euroopa Liidust pärit tarnijate kangaid.  Toodete valmistamiseks kasutatakse Poola tootja Ariadna, Saksa Gutermanni ja inglise Coatsi niite.

Ainult ohutud detailid
Enamik riideid on sertifitseeritud Oko Tex, mis ei sisalda tervisele kahjulikke aineid ja  koostisosi. Kogenud meeste riietuse tootjana kasutatakse ainult Prym Fashion toodetud neete ja trukke (ilma nikli sisalduseta). Meie YKK lukud on kvaliteetsed ja vastupidavad.  See tagab, et VIKING meeste püksid ja teised tooted on mugavad ja ohutud.

Ka ebatüüpilised suurused
VIKING tooted on kohandatud erinevate klientide rühmade vajadustele, sealhulgas neile, kes otsivad suuremaid rõivaid.

Toodetud ainult Poolas
Kõik VIKINGI  tooted on valmistatud Poolas, st Euroopa Liidus. See annab tootjale täieliku kontrolli nende kvaliteedi üle. Tootja võib ka turuolukorrale paindlikult reageerida.

 

Mis on MAXFORT?

Maxfor: sündinud ideest kombineerida erinevaid casual ja sportlikke tooteid, mis on loodud meestele, kes kannavad pluss suurust.

Maxfort on noor kaubamärk, mis on viimase kuue aasta jooksul saanud üheks tootmisharu liidriks Itaalias  pluss-suuruses valmisrõivaste tootjate seas, võites samal ajal välisturgusid.

See edu põhineb Bernagozzi-Seracchioli pere  Maxfort kaubamärgi loomisel uuenduslikul ideel noorte, dünaamiliste ja sportlike pluss suurusega rõivaste tootmiseks.

Kangaste sobivus, mugavus ja kvaliteet on kombineeritud värvide, mustrite ja mudelite sobivusega.
Maxforti menutooted on valmistatud kõrgekvaliteetsetest looduslikest kiududest ja on värvitud keskkonnasõbralike meetoditega.

Maxfort  põhikollektsiooni rõivad uuenevad igal aastal. Rõivad on edukad tänu ajatule vabaaja stiilile ja viimaste trendide järgi valmib igal hooajal uus kollektsiooni.

Maxfor  pakub ka mitmesuguseid aksessuaare, mis sobivad rõivastusega, et saavutada täiuslik välimus.